REFERENCE

 

Chovatelská stanice dobrmanů Goldest Diamond - Mgr. Jana Houdková:

Tuto psí školu vřele doporučuji, profesionální přístup k výcviku a přitom laskavé chování ke psům, splnění všech dohod o výcviku, konzultace s majitelem během výcviku, kvalitní figuranti. Moje Parida byla v červenci loňského roku u Luďky na internátním výcviku a nejenže splnila všechny dohodnuté zkoušky, k Luďce stále jezdí na víkendové výcviky a hlavně MILUJE JI, což jasně svědčí o přístupu ke psům..

 

Chovatelská stanice rotvajlerů Anaco - Jitka Reizentahlerová:

S výcvikem pejsků velká spokojenost .Navíc perfektní přístup ,ustájení a hlavně tam je srdíčko a láska. Luďka je človíček s velkým "Č". Přeji jen to nejlepší. 

 

Mgr. Jana Knížková:

Nemohu než opravdu vřele doporučit tuto školu pro pejsky.....opravdu mi stojí za to, jezdit až z Čáslavi každý týden přes 200 km na cvičák za Luďkou .....a jezdíme už přes 2 roky.....Jen díky ní, jejímu vedení a radám jsem vycvičila Albičku, nyní cvičím Fanynku a Dorotku..... výcvik je vedený vždy s ohledem na individualitu každého pejska, laskavě, přes pochvaly .....no vlastně vycvičí nejen Vašeho miláčka, ale i Vás......je úžasná. Kdo by měl pochybnosti, měl by se podívat, kolik zkoušek už s pejsky složila a na jaké úrovni!!! Kde kdo z kynologické veřejnosti by jí to mohl závidět!!! ..... prostě kdo umí, ten umí.... Takže palec nahoru a jednoznačně doporučuji!!!

 

Daniela Pánková:
Super cvičák,super výcvikář!!

 

Honza Bavor:
Luďka je jedna z mála lidi, kteří skutečně vědí o čem pejskařina je! Odvádí perfektní práci a je škoda že takových lidí kteří dokáží doopravdy pomoci při výchově a výcviku našich psích kamarádů naní mnoho.LUĎKO JSEM RÁD ŽE TĚ ZNÁM A DRŽÍM TI PALCE.

 

Lucie Skopalová:

Luďku znám už dlouhá léta. Pro psy by udělala první poslední. Její přístup k výcviku je nejen profesionální, ale také citlivý vůči psům. A to se v dnešní době už nevidí. Nehoní se za penězi a slávou...A dokáže vycvičit snad i kozu Mrkající Vřele její služby doporučuji! A je to snad jediný člověk, kterému bych se nebála svěřit svého psa.

 

Renata Šporová:

Vřele doporučuji! Skvělý přístup, i pro "nepracovní" plemena. Chodím už s třetí generací svých exotů a Luďka vždy doporučí a poradí metodiku přímo na míru. 

 

Zlatuše Kroupová:

Jsem moc ráda,že jsem se k Luďce dostala a můžu pod jejím vedením cvičit. Vždy mi dokáže poradit a hlavně mě dost povzbudit v pravou chvíli a jsem za to moc ráda. Dokáže nejen z pejska ,ale i s člověka vymáčknout i nemožné opravdu umí a přála bych si, aby takových lidiček bylo daleko víc, KTERÝM záleží především na těch zvířatech.

 

Dáša Maternová:

 Se vším kladným mohu jen souhlasit. Způsob, znalosti, houževnatost a trpělivost Luďky je viditelná v každém psu a psovodovi, kteří jí prošli rukama. Kdyby někdo chtěl, může se tvrdou dřinou, odříkáním a za mnoho let k jejím schopnostem výcviku psů všech plemen maximálně na délku psa přiblížit.(velmi dlouhého...)Usmívající se

  

Jaroslava Váchová:

Doporučuji Psí školu Bobeš! Díky Luďce, jsem s tou mojí Ančou vousatou, tam kde jsme. Luďko, děkujeme!

 

Karel Eminger:

Fantastický přístup ke psum, umění pochopit duši zvířete !!

 

Martina Kadlečková:

Pokud bych někdy potřebovala pohlídat fenky, tak jedině sem. Zlatá ženská, co rozumí dobře psům a pomůže, pokud se objeví nějaký problém. Díky za všechno.

 

Karina Chmelíčková: 
Jedním slovem - TOP výcvik... na výcvik jsme začali jezdit cca v 6 m s naším maďarem, práce byla samozřejmě především se mnou, protože jsem se učila i jak správně dávat pamlsek... občas to bylo se mnou krušný, ale zase jsme se kolikrát od srdce zasmály... se psem jsem se pak začala orientovat více na lovečinu, ale základní poslušnost děláme prakticky na každé procházce, pomáhá nám zvládat stresovější situace, kdy se míjíme s štěkajícími psi (ještě jsme v pubertě, takže úplně přesně nevíme, co a jak s tím a jestli si taky neotevřít hubu...!) a do dneška vzpomínám na skvělé lekce, úpřímný a především přímý přístup (žádná servítky od Luďky nečekejte)... pokud bychom se nestěhovali 130 km pryč, určitě bychom na poslušnost zase chodili v mezičase, kdy není lovecká sezóna... opravdu vřele doporučuji, ale bacha - není to pro tvrdohlavce a lenochy - Luďka potřebuje vidět progres :-))) přeji Vám z celého srdce, ať se Vám moc moc daří, Luďko :-) a ještě jednou mnohokrát děkuji!
 
 
Martina Jovanová:  
Pokud bych někdy potřebovala pohlídat fenky, tak jedině sem. Zlatá ženská, co rozumí dobře psům a pomůže, pokud se objeví nějaký problém. Díky za všechno.
 
Jen Williams : 
Kind, skilled, and honest trainer. I chose Lud'ka to title my dog in IPO based on recommendation from trusted contacts and I am very happy with my decision. She genuinely cares about the dog and their best interest, and puts that ahead of all else. If you want a dog rushed through titles harshly and sloppily, go elsewhere. If you want your dog to learn the exercises correctly and in a fair and humane manner they enjoy, send them to Lud'ka.

 

SEZNAM VYCVIČENÝCH PSŮ 

Zde uvádíme pouze část vycvičených psů (s PP)

 

DOBRMAN

Isa Inez z Helfštýna - ZVV 3, IPO 3, SchH 3,ZPS 1,ZPO 2, účast na VS dle IPO3, Mistrovství republiky dobrmanů, Mistrovství světa dobrmanů (IDC 1997)

Grynia Black Sagitta - ZVV 3 , IPO 3, FH 2, FPr. 3, ZPS 1,  IPO-VO, BH (složeno do 29 měsíců),  Mistrovství světa dobrmanů (IDC 2015)

Frodo Black Sagitta - IPO 3, ZVV 2, FPr. 3, SchH A , SPr. 1  (3 roky)

Berry Black Sagitta - ZVV 3, IPO 3, SchH 3, ZPO 1, ZPS 1 (zkoušky v 5 letech), účast na VS dle IPO 3, Mistrovství republiky dobrmanů, Mistrovství světa dobrmanů (IDC 2004 +5)

Era Black Sagitta - ZVV 3, IPO 3, FPr. 3, ZPO1, ZPS1, BH, SP. r1 (zkoušky ve 4 letech), účast na mistrovství republiky dobrmanů, mistrovství světa dobrmanů (IDC 2010)

Hedush Black Sagitta – ZVV 1, BH, Fpr. 1, IPO VO, IPO 3, FPr. 3

Baby Black Sagitta - ZVV 2, SchH 2, IPO 2

Bryan Podhráz  - IPO 2, ZVV 2  + bonitace

Sant Kreal Parida - BH, IPO 1, ZM   (24 měsíců)

Bugger Soley Austerlitz - BH, ZTP 

Hedush Black sagitta - IPO3 ( 2x ) ,FPr3,   ZVV2,  ZPS1,   BH  ,IPO VO   ,ZZO1  , bonitace ZTP  SG 1B   ( do věku 3,5 let)
Chenna Black sagitta - BH , IPO1, SPr3 ( do 22 mes. věku)
Cheriff Black sagitta - BH , IPO VO ,SPr3 ,  bonitace ZTP V1A     (  do 26 měs.věku ) 
Inuška Indi Black sagitta - BH ,FPr1  ( do 16 měs.věku) 
Chevy Zaky Black sagitta  - BH .SPr 1 
Sant Kreal Horatio -  BH .IPO1 ( do 24 měs.věku) 
Pride of Russia Barguzin  -  BH

Yustin Halit Paša - BH + bonitace

Princezna Halit Paša - BH

Sylvestr Halit Paša - ZVV 1, BH + bonitace

Queen Halit Paša - ZM, ZVV 1, ZOP, BH,  ZTP

Ježibaba Halit Paša - BH

Chiara Halit Paša - ZVV 1, IPO 2, ZPO 1 , SchH A , ZOP ,ZPU 1, ZTP

Ithaka Halit Paša - ZZO,  ZM, + bonitace

Ardens Tartessafrandenburg -BH+ bonitace

Imagine Halit Paša - ZVV 1, IPO 1,SchH A , IPO VO, ZTP

Cheynee Halit Paša - BH 

Geraldine Halit Paša - BH 

Graphic Line Areola - BH

Fantasia Betelges - ZVV 1, IPO 1, ZPO 1,BH, ZTP 

Artuš z Náručí - ZVV 1

Dorit Tekram - ZVV 1

Baddy Laguna Nova - ZVV 1

Bonie Egra - ZVV1

 

ROTVAJLER

Atila z Hůrek - ZVV 1
Astor z Veselé Lhotky - ZVV 1
Canibal Anaco - ZM, ZVV 1, + bonitace
Fany Anaco - ZVV 1

 

BOXER

Bijou Jisuko -  ZVV1, bonitace

Luciano Jisuko  -  ZVV1

 

BELGICKÝ OVČÁK  

Grace Black z Kovárny - ZOP, ZPU 1 

Athos Comme un Reve  -  ZM + bonitace

 

HOWAVART

Donatello v. Philippsdorf - BH,  ZZO, ZOP, ZPU1 + bonitace

Xerxes z Budské samoty - ZZO1

  

NĚMECKÝ OVČÁK

Cita z Valského údolí - IPO 3,SchH A, IPO V, FPr. 3, ZVV 2, ZPS 1, bonitace- 5Y1/P , účast na CACIT Dobříš (v téměř 3letech - splněný limit zkoušky 243 b.) .Vše splnila do 24 měsíců věku!

Chris z Jizerské zátoky - ZVV 3, IPO 3, ZPO 1, ZZP 1, 2 x úč. Mistrovství republiky mládeže, Mistrovství ČR záchranářských psů, účast.výběrových závodů dle IPO 3

Nick z Jirkova dvora - ZVV 1, IPO 1 ,BH, FPr. 1, SPr. 2   (22 měsíců)

Uganda v.d.Meineiche - ZVV1
Hanna v.Munzspiel - ZVV1, bonitace
Parida z JIrkova dvora - ZVV1
Nufi z Jirkova dvora - ZVV1
Daff Kemi chov - ZVV1 , bonitace
Gall Leryka - BH,IPO1 

Vanesa z Jirkova dvora -  ZVV 1  (18 měsíců)

Hera z Jirkova dvora - ZVV 1 (15 měsíců)

Fista Jipo-Me  - ZVV1  (16 měsíců)

Ronica Aites Bohemia  - ZM 

Alma z Podbrdského kraje  - ZVV 1, ZZO, ZVV 2  (2 roky)

Chyta z Jirkova dvora  - ZVV 1  (2roky)

Dali z Jirkova dvora  -  ZVV 1   (2roky )

Fiba Policia Slovakia   - ZVV 1  (18 měsíců)

Wren z Jirkova Dvora  - ZVV 1  (22 měsíců)

Rosa z Golha  - ZVV 1  (14 měsíců)

Quera z Elbu - ZVV 1  (15 měsíců)

Kira z Jirkova dvora  - ZVV 1  (14 měsíců)

Fary z Jirkova dvora  - ZVV 1  (15 měsíců)

Bona z Jirkova dvora  -  ZVV 1, IPO 1  (23 měsíců)

Nero Krásnoočko  - ZVV 1 + bonitace

Icory Vitaxis  - ZVV 1

Ir Vitaxis - ZVV 1

Aranka z Erušky  - ZVV1

Emír z Macákova chovu  -  ZVV1 +bonitace

Akira v. Haus Antverpa - ZVV 1

Ciro ze Starého lomu – ZVV 1