VÝCVIK PSŮ

Nabízíme kompletní servis ve výcviku psů. Výcvik je veden přímo Luďkou Kadeřábkovou, která má dlouholeté zkušenosti ve výcviku různých plemen psů. Zakládáme si na výcviku bez tzv. donucovacích prostředků. Nepoužíváme tedy ostnatý či elektrický obojek!

 

Pokud zvolíte tzv. internátní typ výcviku, pes je umístěn buď v zatepleném kotci či přímo ve vyhřívané místnosti v místě našeho bydliště. Je tedy pod neustálým 24 hodinovým dohledem. Mimo výcvik odpočívá nebo je umístěn ve velkém výběhu, který je součástí našeho cvičistě. Procházky a případné hry s ostatními psi jsou samozřejmostí, stejně tak jako sepsání řádné smlouvy na výcvik. 

 

Další možností je výcvik pod dohledem trenéra, který probíhá na našem cvičišti v Zabrušanech.

 

Naše služby zahrnují:

Příprava a skládání zkoušek dle zkušebního řádu IPO - NZŘ - KJ Brno. Seznam vycvičených psů naleznete zde. Spolupracujeme se svazovým figurantem Vaškem Kunclem (figurant mistrovských a výběrových soutěží).

 

Výchova tzv. rodinných psů v základní poslušnosti. Na vaše přání vycvičíme psa pro běžný život. 

 

Výchova a předvýchova štěňat a mladých psů - zajištění správné socializace.

 

Příprava a složení bonitace - uchovnění psa. 

 

 

Nabízíme kompletní servis pro chovatele od přípravy na zkoušky, její složení včetně bonitace. Samozřejmostí je presentace jedince (video, fotografie) a případné předvedení výcviku. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a poskytnutí našich chovatelských a výcvikářských zkušeností. Spolupracujeme se špičkovými figuranty.

 

CENY ZA VÝCVIK jsou smluvní a závisí na druhu služby, případně jejich kombinací. Před přijetím psa do internátního výcviku vyžaduji osobní setkání se psem a majitelem. Reference na naši školu naleznete zde.